با توجه به اصیل بودن گلاب و عرقیات کاشان، فروش انواع این محصولات در این مجموعه رضایت خریداران و مصرف کنندگان را به همراه داشته است. کاشان مهد پرورش گل محمدی و تولید گلاب در ایران می باشد و به پایتخت گل و گلاب ایران معروف است که از سابقه ای طولانی در تولید انواع عرقیات و گلاب در کشور برخوردار است.

از جمله عرقیات تولید شده در کاشان می توان به عرق بهار نارنج، عرق بیدمشک، عرق نعنا و، عرق هل و… اشاره کرد که با بهترین کیفیت تولید شده و از طریق این مجموعه در اختیار خریداران و مصرف کنندگان این محصولات در سراسر کشور قرار داده می شود. نکته بسیار مهم در هنگام خرید گلاب و عرقیات چه بصورت خرد و چه به صورت عمده وجود دارد که خریداران محترم باید به آن توجه کنند تا به دام کلاهبرداران و سودجویان که در این صنعت به صورت غیر بهداشتی و بی کیفیت تولیدات خود را در بازار عرضه میکنند اسیر نشوند.

خرید گلاب و عرقیات اصل

در گام اول باید به فروشگاه ها و مراکز عرضه معتبر مراجعه نمایید.
در هنگام خرید عرقیات  به تاریخ مصرف و شماره بهداشت آن ها توجه نمایید. محصولی که استریل و بهداشتی نباشد قارچ و کپک در آن رشد کرده و موجب کدورت و تجزیه مواد مفید آن می شود. بر این اساس فرآورده حاصله خواص درمانی نداشته و می تواند منجر به بروز عوارض جانبی در مصرف کننده گردد.

کیمیا کاسیان

کیمیا کاسیان با تولید بیش از ۷۰ نوع عرقیات با کیفیت بالا به صورت صنعتی در کاشان فعالیت می کند. محصولات کیمیا کاسیان دارای نشان استاندارد و سیب سلامت از اداره غذا و دارو می باشند. و شما خریداران می توانید با اطمنیان خاطر از کیفیت از این مجموعه چه به صورت خرده و چه به صورت عمده خرید نمایید. چرا که شعاری که این شرکت در زمینه تولیدات خود دارد کیفیت و خدمات تضمین شده است. سعی و تلاش مدیران و تولید کنندگان این مجموعه کسب رضایت مشتری با عرضه محصولات بسیار با کیفیت و همچنین ارئه خدمات پس فروش به مشتریان است.

کارشناسان فروش این مجموعه همواره آماده همکاری با مصرف کنندگان و خریداران گرامی می باشند.

جهت سفارش گلاب و عرقیات گیاهی با شماره ۰۹۱۰۵۹۸۳۱۰۵ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *